Yaşlandıran Uygulama FaceApp

Son Dönemlerde yeni bir akıma neden olan uygulama nedir Faceapp Hakkında Genel Bilgiler Burada

Yaşlandıran Uygulama FaceApp

FaceApp isimli bir uygulama, son günlerde sıkça adından söz ettirmeye başladı. Kişileri hem yaşlandırabilen hem de cinsiyetlerini değiştirebilen bu uygulama, şu sıralar yeni bir akım başlatmış durumda.

Peki sosyal medyanın gündemine oturan ve kullanıcılar tarafından fazlasıyla beğenilen bu uygulama nasıl indiriliyor, nasıl kullanılıyor?

FaceApp, iOS ve Android uygulama mağazaları üzerinden indirilerek kullanıma sunulan bir fotoğraf düzenleme uygulaması. Uygulamanın en dikkat çeken ve kullanımda olduğu özelliği ise yaşlandırma tekniği. Sosyal medyada gündem olan uygulama, özellikle ünlü isimlerin fotoğraflarını paylaşmaları ile daha çok rağbet görüyor.

FaceApp şirketinin kurucusu ve CEO’su ise Yaroslav Goncharov (Gonçarov). 2014 yılında FaceApp’i kuran Goncharov, daha öncesinde ise Rus teknoloji şirketi Yandex’in mobil platformunun liderliğini yapmış.

Sosyal medya da adeta bir akım haline gelen yaşlandırma tekniği ile fotoğrafının yaşlandırılmış hali adeta paylaşım rekorları kırıyor. Sizde indirerek yaşlandırılmış halinizi görebilirsiniz

 

Yaşlandıran Uygulama FaceApp içeriği, 17 Temmuz 2019 tarihinde Gaziantep.com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

1DEĞERLENDİRME 5.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha