Yalnızca 1 yudumu yetiyor karaciğeri yenilemeye karnı dümdüz yapmaya!

Yalnızca 1 yudumu yetiyor karaciğeri yenilemeye karnı dümdüz yapmaya!

Yalnızca 1 yudumu yetiyor karaciğeri yenilemeye karnı dümdüz yapmaya!

Yalnızca 1 yudumu yetiyor karaciğeri yenilemeye karnı dümdüz yapmaya!

Evet, yanlış anlamadınız! Yapacağınız natürel karışımdan içeceğiniz bir yudum bile karaciğerinizi yenileyebilir, sıhhatinizi savunabilirsiniz.

Karaciğerlerin sıhhatini savunmak, genel beden sıhhati oldukça ehemmiyetlidir. Zira karaciğerin zarar veren maddelere karşı ilk filtre görevi görür.Özellikle son zamanların en yaygın karaciğer rahatsızlıklarından olan,

Hepatit A, B ve C’nin yanı sıra siroz gibi rahatsızlıklarda da ciddi tehlikeler olabilmektedir. Bütün organizmanın arındırılması için mesul olan uzuv olmasıyla beraber protein sentezini yerine getiren karaciğerdir. Sıhhatimizi savunabilmek ve yağlı karaciğer, hepatit c-b gibi rahatsızlıkları engelleyebilmek için sıhhatli karaciğere sahip olmamız gerekmektedir. Karaciğeri doğal yollarla iyileştirmeye yardımcı olacak oldukça tesirli özelliklere sahip bir nebat olan nane kullanarak karaciğeri arındırmayı öğreneceğiz.

Bu alternatif ilaç, genel vücut sıhhatimizi iyileştirecek karaciğerlerimizi yenileyip karnımızı düzleştirecek.
Karaciğeri yenileyen karnı dümdüz yapan tarif malzemeler 10 nane yaprağı, 3 Limon suyu, 1 rendelenmiş limon kabuğu, 1 Portakal suyu, 1 Su

Hazırlanışı: Nane yapraklarını ve 10 su bardağı su dökün ve takriben 5 dakika kadar kaynatın. Hemen peşinden bir müddet dinlendirin.
Daha sonra portakal ve limon suyunu ve limonun kabuğu (rendelenmiş) birlikte bir fincana doldurun limonunu rendelemeden iyice iyice yıkayın. İsteğe bağlı 1 tatlı kaşığı doğal bal ile tatlandırın. Son olarak naneli karışımın posasını ayırın, portakal suyunu ve limon suyunu ilave ederek karıştırın. Bu kürü her gün bir hafta süresince tüketin günde (1-2 fincan), daha sonrada gerek duyduğunuz vakit tekrarlayın.

Yalnızca 1 yudumu yetiyor karaciğeri yenilemeye karnı dümdüz yapmaya! içeriği, 22 Ekim 2018 tarihinde Gaziantep.com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha