Adım Adım Gaziantep'in En Meşhur Yerleri
Adım Adım Gaziantep'in En Meşhur Yerleri
13 Şubat 2019
Büyükşehir Belediyesi'nden Konser Ve Şiir Dinletisi
Büyükşehir Belediyesi'nden Konser Ve Şiir Dinletisi
13 Şubat 2019
Vali Gül Okul Aile Birliği Toplantılarına Katıldı

Gaziantep Valisi Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile okul aile birliği toplantılarına katılarak velileri dinledi.

Şehitkamil ilçesindeki Şehit Nafi Kıvanç İlkokulu ve Şehit Adem Serin İlkokulu velileri ile bir araya gelen Vali Gül, istek ve talepleri dinleyerek okullarda var olan eksiklikleri el birliği ile çözeceklerini söyledi. Yoğun katılımla gerçekleştirilen toplantıda önceliğin eğitim ve çocuklar olduğunu dile getiren Vali Gül, “Her zaman söylüyorum iyi okul diye bir şey yok, iyi öğretmen, iyi öğrenci ve hepsinden önemlisi iyi veli var. Okul aile birliği toplantılarına katılmak iyi veli olduğunuzu gösterir. Sizler iyi olduğunuz sürece öğretmenler de, idareciler de iyi olur ve sonucunda başarı kendiliğinden gelir” dedi.

Okullarda okul spor kulüplerinin kurulduğunu ve Büyükşehir Belediyesince yapılacak fiziki imkânlarla çocukların daha da iyi yetişmesi için ortam oluşturulduğunu ifade eden Vali Gül, katılımları ve ilgileri için velilere teşekkür etti. Okul programları kapsamında gittiği mahallelerde incelemelerde bulunan Vali Gül, mahalle sakinleri ile bir araya gelerek onlarla bir süre sohbet etti. Vali Gül, Okul Aile Birliği toplantıları öncesinde Hasan Kalyoncu Üniversitesini de ziyaret ederek öğrencilerle öğle yemeğinde kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Kampüs içerisinde küçük bir gezinti yapan Vali Gül, Hukuk Fakültesi öğrencileri tarafından temsili düzenlenen duruşmayı izleyerek öğrencileri tebrik etti. Vali Gül’ün HKÜ ziyareti Golf Sahası ile Kalyoncu Teknoloji ve Transfer Ofisindeki incelemeleriyle devam etti.

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir