Şehrin Mutfağı: Tağa Restaurant

Şehrin Yöresel Mutfağı Olan Tağa Restaurant Uzun Yıllardır Hizmete Devam Etmektedir.

Şehrin Mutfağı: Tağa Restaurant

Şehrin Yöresel Mutfağı Olan Tağa Restaurant Uzun Yıllardır Hizmete Devam Etmektedir.

Açıldıkları ilk günden bu yana misafirlerine, kalitenin aslında bilindiği kadar pahalı olmadığını ispat edercesine hizmet veren Tağa Restaurant Gaziantep yemek kültürünün en seçkin örneklerini bölgenin taleplerini dikkate alarak alakart ve fast food menülerle Gazianteplilerle buluşturdu. Zengin Kahvaltı Seçenekleriyle aileniz ve değerli misafirlerinizle lezzetli keyifli ve kaliteli zaman geçirebilmeniz için 50 kişilik açık, 70 kişilik kapalı alanı ile eğitimli ve güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam ediyor.

Şehrin Mutfağı: Tağa Restaurant

yoğun iş temposundan kurtulmak ve bir nefes alabilmek için tercih edebileceğiniz bölgede ki ender mekanlardan birisi olan Tağa Restuarant Geniş ürün yelpazesi ve hızlı paket servisi çözümleri ile sürekli değişen kampanyaları devam etmekte.

Şehrin Mutfağı: Tağa Restaurant

Son olarak kebap servisi ile lezzet ve kalitenin sınırlarını zorlamaya devam ediyor mantı, gözleme, sıkma, kahvaltı, kebap, ev yemekleri, yöresel yemekler cızbız köfte ve fast food menüleri ve özel yemekleriyle Çeşitliliğin Sınırlarını Zorluyor

Şehrin Mutfağı: Tağa Restaurant

Gaziantep yemek kültürü ne kadar kısaca anlatayım deseniz de içinden çıkılacak, basitçe geçiştirilecek bir konu değil. Yüzyıllar boyunca çeşitli medeniyetlerin oluşturduğu birikimden mi yoksa sadece bölgenin havasından suyundan, ürün çeşitliliğinden mi bu kadar zengin bir mutfağa sahip olunmuş, bu uzmanların cevap vereceği bir konu. Ama Antep mutfağını kebaptan ve baklavadan ibaret sanmak büyük Yanlış. Tağa Restaurant Gaziantep Mutfağının Sadece Baklava ve kebaptan ibaret olmadığının büyük bir örneğidir. Gaziantep Yöresine Ait Olan Gaziantep’in Mutfağının en özgün yemekleri burada.

Şehrin Mutfağı: Tağa Restaurant

Antep mutfağı bir hazine, adeta bir güzel sanat. Tatlılar, çorbalar, kebaplar, hamurişleri, köfteler, et yemekleri, dolmalar, yoğurtlu yemekler, sebzeli yemekler. Tüm malzemelerin ve pişirme tekniklerinin cömertçe kullanıldığı, tüm yemeklerin özen, sabır ve maharet gerektirdiği çok özel bir mutfak. Tağa Restaurant bu özel mutfağı sizlere özel sunumu ile Evinize Kadar Servis etmekte

Şehrin Mutfağı: Tağa Restaurant

 Tağa Restaurant

Adres: İncili Pınar Mahallesi, No:C-D, Nişantaşı Sk., 27000 Şahinbey

Çalışma Saatleri:

Kış Uygulaması: 07.00 – 19.00

Yaz Uygulaması 07.00 – 23.00

Şehrin Mutfağı: Tağa Restaurant içeriği, 24 Ocak 2019 tarihinde Gaziantep.com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

Volkan C.

Yeni yazılarınızı takip ediyorum.

Harun Ö.

her karış toprağı buram buram tarih kokuyor ;):)

104DEĞERLENDİRME 4.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha