Gaziantep'te Bayramda Açık Olan İşletmeler

Gaziantep'te Bayramda Açık Olan İşletmeler içeriğini okuyabilir, Gaziantep.com Sizin Gaziantep kategorisinde yer alan Gaziantep'te Bayramda Açık Olan İşletmeler yazısını değerlendirebilir ve yorum yazabilirsiniz.

Gaziantep'te Bayramda Açık Olan İşletmeler

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren müzeler, dünyanın en büyük Mozaik Müzesi, Türkiye’de kamuya açık ilk Gezegenevi ve Bilim Merkezi, Botanik Bahçesi, güneyin Disneyland’ı olarak anılan Park Antep eğlence merkezi, Türkiye’nin en büyük hayvanat bahçesi, Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü’nün (UNESCO) "Kreatif Şehirler Ağına" giren mutfağı, Bakırcılar Çarşısı ve Kültüryolu gibi değerlere sahip olan Gaziantep’i görmeye gelenler için bir takım kolaylıklar yapılıyor.

Belediye tarafından başlatılan ve turistler tarafından memnuniyetle karşılanan bu uygulamayla restoranlar, kafeler, kuruyemişçiler, baharatçılar, alışveriş merkezleri, kuaförler, turistik hanlar, hediyelik eşya satan işletmelerle turistik mekanlar bayram boyunca açık olacak.GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN KENTE GELEN ZİYARETÇİLERE KESİNTİSİZ HİZMET SUNMAK AMACIYLA BAYRAMLARDA BAŞLATILAN "NÖBETÇİ İŞLETME" UYGULAMASI BU BAYRAMDA DA DEVAM EDECEK.

 

Gaziantep'te Bayramda Açık Olan İşletmeler içeriği, 06 Temmuz 2019 tarihinde Gaziantep.com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

Burak G.

zaman su gibi geçip gidiyor...

Mustafa Ö.

Antep hakkında bilgi sahibi olmak ve eski günleri yaşamak o duyguları hissetmek için gidilmesi gereken ilk yer kapısındaki hediyelik eşya dükkanı uygun fiyatlı ve sahibi tur rehberi gibi çok tatlı ...

5DEĞERLENDİRME 5.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha