Gaziantep’te Konaklama Nasıldır?

‘Doğu’nun Paris’i’ olarak adlandırılan Gaziantep’te ve ilçelerinde konaklamak için pek çok otel alternatifi bulabilirsiniz.

Gaziantep’te Konaklama Nasıldır?

‘Doğu’nun Paris’i’ olarak adlandırılan Gaziantep’te ve ilçelerinde konaklamak için pek çok otel alternatifi bulabilirsiniz.

Konforlu oteller genellikle şehir merkezinde yer alıyor. Şehir merkezinde 4 ve 5 yıldızlı otellerin yanı sıra butik oteller ve tarihi konaklar arasından da seçim yapabilirsiniz. Gaziantep’te konaklayacağınız bir çok otel bulunuyor bunun yanı sıra misafirhaneler de var tabi bu misafirhaneler devlet bünyesinde olduğu için 5 yıldızlı otel gibi olmaz ama kısa süreli ziyaretlerinizde kalabilirsiniz.

Gaziantep’te Konaklama Nasıldır?

Misafirhanelerin çoğu şehir merkezinde bulunuyor temizlik konusunda gayet temiz ve ferah odaları bulunuyor bazı Eski Antep Evleri’de butik otel olarak restore edilmiştir. Tarih seven birisi bu konakları tercih edebilir Eski Antep Evleri görülmeye değer yerlerdir gizli odalar çok güzel mimari yapılarıyla sizi hayran bırakacaktır oda içerisinde odalar kıyafet dolaplarının içinde gizlenmiş geçitler bulunuyor. Yaz aylarında bu yapılarda klima kullanmaya gerek yoktur çünkü kullanılan eski yapı taşları oda içerisini yeterince serin tutuyor kış aylarında ise biraz yetersiz kalıyor kısacası Gaziantep’te konaklama mekanlarında tercih çok Doğunun Paris’i Gaziantep sizlere kucak açacaktır. Gaziantep’e gelirken kalacak yer problemi yaşamanız çok düşük bir olasılıktır otel sayısı şehrin ihtiyacını fazlasıyla karşılamaktadır.

Gaziantep’te Konaklama Nasıldır? içeriği, 05 Şubat 2019 tarihinde Gaziantep.com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

Murat Ş.

bu yazı hakkında çok şey yazmak isterim araştırma ödevimim.

Gülseren Y.

Gaziantep'i yansıtan, el işi göz nuru bakırların ve ustaların olduğu Bakırcılar Çarşısına uğramayı unutmayın Mutlaka kendinize/sevdiklerinize hediyelik birşey alın derim.

Öztan V.

haftaya gaziantep'e geleceğim hangi oteli önerirsiniz

Hasibe B.

zaman su gibi geçip gidiyor...

Mustafa E.

Antepe gelmişken mutlaka uğramanız gereken tarihi anlatan hissettiren, insanlar çok rahat gezebilir

Adem C.

size nasıl ulaşabilirim

İlyas S.

Gaziantep Hakkında en detaylı internet sitesi sizsiniz elinize ve kaleminize sağlık

Hasan Ö.

Vay be, güzel makale beğendim.

931DEĞERLENDİRME 4.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha