Gaziantep Posta Kodu

Posta kodu Nedir?

Gaziantep Posta Kodu

Posta kodu Nedir?

Gönderilerin alıcılarına daha kolay ulaştırılmasını sağlamak için posta yönetimince kentlerin bölgelerine göre verilen kod.

Gaziantep Posta Kodu

Gaziantep Posta Kodu 27000, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuna ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız ilçeye ulaşın.

Gaziantep Posta Kodu Sorgulama

Gaziantep’in posta kodu sorgusu için belirtilen değer 27000. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır. Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Gaziantep posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir.

Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir. Gaziantep şehrine ait 9 adet ilçe mevcuttur.

Gaziantep İlçeleri

  • Araban
  • İslahiye
  • Karkamış
  • Nizip
  • Nurdağı
  • Oğuzeli
  • Şahinbey
  • Şehitkamil
  • Yavuzeli

Araban Posta Kodu

Araban Posta Kodu 27650, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuna ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız mahalle/köy’e ulaşın.

Araban Posta Kodu Sorgulama

Araban posta kodu sorgusu için belirtilen değer 27650.  Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Araban posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir. Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir. Şu an ulaştığınız sayfa İlçe posta kodu sayfasıdır.

Araban ilçesine ait 50 adet mahalle/köy mevcuttur

Alfabetik sırasıyla;  Akbudak Köyü, Akkoç Köyü, Altınpınar Köyü, Aşağıkaravaiz Köyü, Aşağıyufkalı Köyü, Bağlıca Mah., Başpınar Köyü, Beydili Köyü, Çiftekoz Köyü, Dağdağancık Köyü, Doğan Köyü, Dumlupınar Mah., Emirhaydar Köyü, Erenbağı Köyü, Esentepe Köyü, Eskialtıntaş Köyü, Fakılı Köyü, Fatih Mah., Fevziçakmak Mah., Fıstıklıdağ Köyü, Gelinbuğday Köyü, Gökçepayan Köyü, Gözey Köyü, Güllüce Köyü, Gümüşpınar Köyü, Hasanoğlu Köyü, Hisarköy Köyü, İnönü Mah., Kale Mah., Karababa Köyü, Karacaören Köyü, Karşıyaka Mah., Köklüce Köyü, Körhacıobası Köyü, Küçüklü Köyü, Mehmetgökçek Mah., Muratlı Köyü, Nurettinköy Köyü, Sarıkaya Köyü, Sarıtepe Köyü, Tarlabaşı Köyü, Taşdeğirmen Köyü, Turgutözal Mah., Yaylacık Köyü, Yenialtıntaş Mah., Yeşilova Mah., Yolveren Köyü, Yukarıkaravaiz Köyü, Yukarıyufkalı Köyü, Ziyaret Köyü.

İslahiye Posta Kodu

İslahiye Posta Kodu 27815, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuna ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız mahalle/köy’e ulaşın.

İslahiye Posta Kodu Sorgulama

İslahiye posta kodu sorgusu için belirtilen değer 27815. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır. Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan İslahiye posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir. Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

İslahiye ilçesine ait 76 adet mahalle/köy mevcuttur

Alfabetik sırasıyla; Ağabey Köyü, Ağalarobası Köyü, Akınyolu Köyü, Alaca Köyü, Arpalı Köyü, Aşağıbilenler Köyü, Atatürk Mah., Aydınlık Mah., Aydınoğlu Mah., Bahçelievler Mah., Bayraktepe Köyü, Beyler Mah., Burhaniye Mah., Burunsuzlar Köyü, Cevdetpaşa Mah., Cevizlidere Mah., Cıncıklı Mah., Cumhuriyet Mah., Çamlıca Mah., Çerçili Köyü, Çınarlı Köyü, Çolaklar Köyü, Çubuk Köyü, Değirmencik Köyü, Dervişpaşa Mah., Elbistanhüyüğü Köyü, Erenler Mah., Esenler Köyü, Esentepe Mah., Fevziçakmak Mah., Fikretöztürk Mah., Güllühüyük Köyü, Güngören Köyü, Hacıaliöztürk Mah., Haltanlı Mah., Hanağzı Köyü, Hasanlök Köyü, Hürriyet Mah., İdilli Köyü, Kabaklar Köyü, Kalaycık Köyü, Kaleobası Köyü, Karacaören Köyü, Karakaya Köyü, Karapınar Köyü, Karapolat Köyü, Kayabaşı Köyü, Kazıklı Köyü, Kelceler Mah., Kerküt Mah., Kırıkçalı Köyü, Kozcağız Köyü, Kozdere Köyü, Köklü Köyü, Kurtuluş Mah., Kuşçumustafa Köyü, Merkez Mah., Ortaklı Köyü, Örtülü Köyü, Pınarbaşı Mah., Sulumağara Mah., Şahmaran Köyü, Tandır Köyü, Telli Köyü, Türkbahçe Köyü, Yağızlar Köyü, Yelliburun Köyü, Yeni Mah., Yeniceli Köyü, Yeniköy Köyü, Yesemek Köyü, Yeşilova Köyü, Yolbaşı Köyü, Yukarıbilenler Köyü, Zafer Mah., Zincirli Köyü,

Karkamış Posta Kodu

Karkamış Posta Kodu 27880, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuna ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız mahalle/köy’e ulaşın.

Karkamış Posta Kodu Sorgulama

Karkamış posta kodu sorgusu için belirtilen değer 27880. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır. Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Karkamış posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir. Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

Karkamış ilçesine ait 39 adet mahalle/köy mevcuttur

Alfabetik sırasıyla; Akçaköy Köyü, Alaçalı Köyü, Alagöz Köyü, Arıkdere Köyü, Ayyıldız Köyü, Balaban Köyü, Beşkılıç Köyü, Çarşı Mah., Çiflikköy Köyü, Eceler Köyü, Elifoğlu Köyü, Erenyolu Köyü, Etiler Mah., Gürçay Köyü, Karacurun Köyü, Karanfilköy Köyü, Karşıyaka Mah., Kelekli Köyü, Kepirler Köyü, Kıvırcık Köyü, Korkmazlar Köyü, Kuruyazı Köyü, Lojmanlar Mah., Öncüler Köyü, Örmetaş Köyü, Savaş Köyü, Soylu Köyü, Subağı Köyü, Şenlik Köyü, Teketaşı Köyü, Tosunlu Köyü, Türkyurdu Köyü, Yarımca Köyü, Yaşarköy Köyü, Yazır Köyü, Yeşerti Köyü, Yolağzı Köyü, Yurtbağı Köyü, Zöhrecik Köyü,

Nizip Posta Kodu

Nizip Posta Kodu 27700, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuna ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız mahalle/köy’e ulaşın.

Nizip Posta Kodu Sorgulama

Nizip posta kodu sorgusu için belirtilen değer 27700. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır. Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Nizip posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir. Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

Nizip ilçesine ait 111 adet mahalle/köy mevcuttur

Alfabetik sırasıyla; Adaklı Mah., Akçakent Köyü, Akkuyu Köyü, Alahacı Köyü, Altındağ Köyü, Aşağıbayındır Köyü, Aşağıçardak Köyü, Atatürk Mah., Bağlıca Köyü, Bahçeli Köyü, Bahçelievler Mah., Ballı Köyü, Belkıs Mah., Bostaniçi Mah., Boyluca Köyü, Bozalioğlu Köyü, Bozkoyunlu Mah., Cumhuriyet Mah., Çakmaktepe Köyü, Çanakçı Köyü, Çatalca Köyü, Dayıdağ Köyü, Dazhüyük Köyü, Dernek Köyü, Doğrular Köyü, Duraklı Köyü, Dutlu Köyü, Düzbayır Köyü, Ekinci Köyü, Erenköy Köyü, Eskikonak Köyü, Fatihsultan Mah., Fatihsultan Mehmet Mah., Fevkani Mah., Fevzipaşa Mah., Fırat Mah., Gaziler Köyü, Gevence Köyü, Gökçeli Köyü, Güder Köyü, Gülkaya Köyü, Gümüşgün Köyü, Günaltı Köyü, Gündoğdu Mah., Gürbaşak Köyü, Güzelköy Köyü, Hafızpaşa Mah., Hancağız Köyü, Hazımoğlu Köyü, İkizce Köyü, İntepe Köyü, İstasyon Mah., İstiklal Mah., Kaleköy Köyü, Kamışlı Köyü, Karaburç Köyü, Karşıyaka Mah., Kastel Mah., Kayalar Köyü, Keklik Köyü, Kesiktaş Köyü, Kıbrıs Mah., Kıraçgülü Köyü, Kıratlı Köyü, Kızılcakent Köyü, Kızılin Köyü, Kocatepe Köyü, Korucak Köyü, Köseler Köyü, Kumla Köyü, Kurucahüyük Köyü, Mağaracık Köyü, Mehmetobası Köyü, Menderes Mah., Mercanlı Köyü, Mihrap Köyü, Mimarsinan Mah., Nahırtepe Köyü, Namıkkemal Mah., Oğuzlar Mah., Özyurt Köyü, Pazarcamii Mah., Saha Mah., Salkım Mah., Samandöken Köyü, Samanlı Köyü, Saray Köyü, Sarıkoç Köyü, Sekili Mah., Söğütlü Köyü, Suboyu Köyü, Şahinbey Mah., Şıhlar Mah., Tahtani Mah., Tanır Köyü, Toydemir Köyü, Tuluktaş Köyü, Turlu Köyü, Turnalı Köyü, Uluyatır Mah., Yağcılar Köyü, Yağmuralan Köyü, Yarımtepe Köyü, Yeniyapan Köyü, Yeniyazı Köyü, Yeşilevler Mah., Yolçatı Köyü, Yukarıbayındır Köyü, Yukarıçardak Köyü, Yunusemre Mah., Zeytinlik Mah.,

Nurdağı Posta Kodu

Nurdağı Posta Kodu 27840, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuna ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız mahalle/köy’e ulaşın.

Nurdağı Posta Kodu Sorgulama

Nurdağı posta kodu sorgusu için belirtilen değer 27840. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır. Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Nurdağı posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir. Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

Nurdağı ilçesine ait 52 adet mahalle/köy mevcuttur

Alfabetik sırasıyla; Alpaslantürkeş Mah., Aslanlı Mah., Ataköy Köyü, Atatürk Mah., Atmalı Köyü, Bademli Köyü, Bahçelievler Mah., Balıkalan Köyü, Başpınar Mah., Belpınar Köyü, Bey Mah., Beydilli Mah., Cumhuriyet Mah., Çakmak Köyü, Demirler Köyü, Durmuşlar Köyü, Emirler Köyü, Esenyurt Mah., Fatih Mah., Gedikli Köyü, Gökçedere Köyü, Gözlühüyük Köyü, Hamidiye Köyü, Hisarköy Mah., İçerisu Köyü, İkizkuyu Köyü, İncegedik Köyü, İncirli Köyü, Karaburçlu Köyü, Kartal Köyü, Katrancı Köyü, Kırışkal Köyü, Kırkpınar Köyü, Konak Mah., Kömürler Köyü, Kurtuluş Mah., Kurudere Mah., Kuzoluk Köyü, Mehmetakifersoy Mah., Mesthüyük Köyü, Meydan Mah., Naimler Köyü, Nogaylar Köyü, Olucak Köyü, Pınarbaşı Mah., Tandırlı Köyü, Terken Köyü, Toplamalar Köyü, Tüllüce Köyü, Yamaçkışla Mah., Yavuzselim Mah., Yeni Mah.,

Oğuzeli Posta Kodu

Oğuzeli Posta Kodu 27920, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuna ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız mahalle/köy’e ulaşın.

Oğuzeli Posta Kodu Sorgulama

Oğuzeli posta kodu sorgusu için belirtilen değer 27920. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır. Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Oğuzeli posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir. Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

Oğuzeli ilçesine ait 47 adet mahalle/köy mevcuttur

Alfabetik sırasıyla; Acar Köyü, Altınyurt Mah., Belören Köyü, Beşdeli Mah., Bulduk Mah., Cumhuriyet Mah., Çatalsu Köyü, Çaybaşı Mah., Direkli Mah., Doğanpınar Köyü, Dokuzyol Köyü, Duruköy Köyü, Dutluca Köyü, Ekinveren Köyü, Fatih Mah., Gedik Mah., Güllük Mah., Gündoğan Köyü, Gürsu Mah., Güzelce Mah., Hacar Mah, Hürriyet Mah., İkizkuyu Köyü, İnönü Mah., Kaşyolu Köyü, Kavunluk Köyü, Kayalıpınar Köyü, Keçikuyusu Köyü, Koçaklar Köyü, Körkün Mah, Kurtuluş Mah., Küçükkaracaören Mah., Merkez Mah., Mimarsinan Mah., Oğuzlar Mah., Sazgın Mah., Sergili Köyü, Subaşı Mah., Şahinbey Mah., Taşyazı Mah., Tınazdere Köyü, Uğurova Köyü, Yakacık Köyü, Yalnızbağ Mah., Yazılı Köyü, Yeniköy Köyü, Yeşildere Mah,

Şahinbey Posta Kodu

Şahinbey Posta Kodu 27010, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuna ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız mahalle/köy’e ulaşın.

Şahinbey Posta Kodu Sorgulama

Şahinbey posta kodu sorgusu için belirtilen değer 27010. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır. Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Şahinbey posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir. Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

Şahinbey ilçesine ait 181 adet mahalle/köy mevcuttur

Alfabetik sırasıyla; 23nisan Mah., 25aralık Mah., 60.yıl Mah., 75.yıl Mah., Akbayır Köyü, Akbulut Mah., Akdere Mah., Akpınar Mah., Akyazı Köyü, Akyol Mah., Alaybey Mah., Alibaba Mah., Alleben Mah., Almalı Köyü, Aydınbaba Mah., Bağlarbaşı Mah., Bahçelievler Mah., Barak Mah., Barış Mah., Bayramlı Mah., Bekirbey Mah., Bekişli Köyü, Belenköy Köyü, Beşkuyu Köyü, Bey Mah., Beyazlar Mah., Beybahçe Mah., Beydilli Mah., Binevler Mah., Bostancı Mah., Bostancık Mah., Boyacı Mah., Bozca Köyü, Bozoklar Mah., Burçkarakuyu Mah., Büyükşahinbey Köyü, Cabi Mah., Cebeler Mah., Cemalgürsel Mah., Cengiztopel Mah., Cumhuriyet Mah., Çağdaş Mah., Çamlıca Mah., Çapalı Köyü, Çevreli Köyü, Çimenli Köyü, Çörekli Köyü, Çubukdiken Köyü, Çukur Mah., Damlacık Mah., Daracık Mah., Delbes Mah., Deniz Mah., Deredüzü Mah., Doğanca Köyü, Dokur Köyü, Dumlupınar Mah., Durantaş Mah., Düğmeci Mah., Düztepe Mah., Ekinli Köyü, Esentepe Mah., Etiler Mah., Eyüpoğlu Mah., Fırat Mah., Fidanlık Mah., Geneyik Mah., Gerciğin Köyü, Güllüce Köyü, Gülpınar Mah., Gültepe Mah., Gümüştekin Mah., Gündoğdu Mah., Güneş Mah., Güneykent Mah., Güzelvadi Mah., Hacıarslan Köyü, Hacıköprü Köyü, Hacıköy Köyü, Hoşgör Mah., İnönü Mah., İsmetpaşa Mah., İstiklal Mah., Kabarcık Mah., Kahvelipınar Mah., Kale Mah., Kaleboynu Mah., Kanalıcı Mah., Kapçağız Köyü, Karaçomak Mah., Karagöz Mah., Karatarla Mah., Karataş Mah., Karayılan Mah., Kavaklık Mah., Kavşak Köyü, Kayakent Köyü, Kazıklı Köyü, Kepenek Mah., Kerer Mah., Kıbrıs Mah., Kılınçoğlu Mah., Killik Köyü, Kocaoğlan Mah., Kolejtepe Mah., Konak Mah., Kozanlı Mah., Kozluca Mah., Kumruhamurkesen Köyü, Kurbanbaba Mah., Kurtuluş Mah., Kuşcu Köyü, Küçükkızılhisar Mah., Külecik Köyü, Kürüm Köyü, Mimarsinan Mah., Morcalı Köyü, Muhacirosman Mah., Narlıca Köyü, Narlıtepe Mah., Nuripazarbaşı Mah., Ocaklar Mah., Oğuzlar Mah., Onur Mah., Ortaklar Köyü, Osmanlı Mah., Ozanlı Köyü, Öğretmenevleri Mah., Özdemirbey Mah., Pancarlı Köyü, Perilikaya Mah., Saçaklı Mah., Sakarya Mah., Sarıbaşak Mah., Sarıkaya Köyü, Sarısalkım Mah., Sarıt Mah., Savcılı Mah., Seferpaşa Mah., Serince Mah., Serinevler Mah., Sırasöğüt Köyü, Sultanselim Mah., Suyabatmaz Mah., Süleymanşah Mah., Şahinbey Köyü, Şahveli Mah., Şekeroğlu Mah., Şenyurt Mah., Tepebaşı Mah., Tışlaki Mah., Tiyekli Köyü, Töreli Köyü, Turanemeksiz Mah., Türkmenler Mah., Türközü Köyü, Türktepe Mah., Ufacık Köyü, Uğurtepe Köyü, Ulucanlar Mah., Uluhan Mah., Üçoklar Mah., Ünaldı Mah., Vatan Mah., Yağdöver Mah., Yamaçtepe Köyü, Yavuzlar Mah., Yaycı Köyü, Yaylacık Köyü, Yazıbağı Mah., Yazıcık Mah., Yeditepe Mah., Yeniköy Köyü, Yeşilevler Mah., Yeşilkent Mah., Yeşilköy Köyü, Yeşilpınar Mah., Yığmatepe Köyü, Yoğuntaş Köyü, Yukarıbayır Mah., Zeytinli Köyü,

Şehitkamil Posta Kodu

Şehitkamil Posta Kodu 27000, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuca ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız mahalle/köy’e ulaşın.

Şehitkamil Posta Kodu Sorgulama

Şehitkamil posta kodu sorgusu için belirtilen değer 27000. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs.. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır. Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Şehitkamil posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir. Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

Şehitkamil ilçesine ait 147 adet mahalle/köy mevcuttur

Alfabetik sırasıyla; 29ekim Mah., 8şubat Mah., Acaroba Köyü, Akçaburç Köyü, Akçagöze Köyü, Aktoprak Mah., Arılhürriyet Mah., Aşağıarıl Mah., Atabek Mah., Atakent Mah., Atalar Köyü, Atatürk Mah., Aydınlar Mah., Aydıntepe Mah., Bağbaşı Köyü, Bahçelievler Mah., Başpınar Osb, Batıkent Mah., Battal Köyü, Bayatlı Köyü, Bedirkent Mah., Belkız Mah., Beykent Mah., Beyreli Köyü, Bilek Mah., Boyna Köyü, Boyno Mah., Bozobası Köyü, Budak Mah., Burak Mah., Cerityeniyapan Köyü, Cumhuriyet Mah., Çağlayan Mah., Çakmak Mah., Çaykuyu Köyü, Çıksorut Mah., Değirmiçem Mah., Dımışkılı Mah., Durnalık Köyü, Dülük Köyü, Dülükbaba Mah., Dündarlı Köyü, Emek Mah., Erikli Mah., Eskişarkaya Köyü, Eydibaba Mah., Eyüpsultan Mah., Fatih Mah., Fevzipaşa Mah., Gazi Mah., Gazikent Mah., Girne Mah., Göksüncük Mah., Göllüce Mah., Göztepe Mah., Günbulur Köyü, Güngürge Köyü, Güvenevler Mah., Güzelyurt Mah., Hacıbaba Mah., Hacıkamber Mah., Hasırcıoğlu Mah., Hürriyet Mah., Işıklı Mah., İbrahimli Mah., İbrahimşehir Mah., İncesu Köyü, İncilikaya Mah., İncilipınar Mah., İskenderli Köyü, İstiklal Mah., Kabasakız Köyü, Karacaahmet Mah., Karacaburç Mah., Karacaoğlan Mah., Karacaören Köyü, Karadede Mah., Karahüyük Mah., Karakesek Köyü, Karaoğlan Mah., Karayusuflu Köyü, Karpuzkaya Köyü, Karşıyaka Mah., Kayaönü Mah., Kızıkhamurkesen Mah., Kızıkkarasakal Mah., Kocatepe Mah., Koçlu Köyü, Kozluyazı Mah., Köksalan Köyü, Küllü Mah., Medegöz Köyü, Merveşehir Mah., Mevlana Mah., Mithatpaşa Mah., Mücahitler Mah., Münüfpaşa Mah., Nesimi Mah., Nurtepe Mah., Onatkutlar Mah., Osmangazi Mah., Öğümsöğüt Köyü, Övündük Köyü, Özgürlük Mah., Pancarlı Mah., Pirsultan Mah., Samköy Mah., Sammezreası Köyü, Sanayi Mah., Sarıgüllük Mah., Sarılar Köyü, Sefaşehir Mah., Seğmenli Köyü, Selahattineyyubi Mah., Selimiye Mah., Serintepe Köyü, Seyrantepe Mah., Sinanköy Mah., Sofalaca Köyü, Suboğazı Köyü, Sülüklü Köyü, Şehirgösteren Mah., Şirinevler Mah., Taşlıca Mah., Tekirsin Köyü, Tokdemir Köyü, Tuğlu Mah., Türkyurdu Köyü, Uğruca Köyü, Ulus Mah., Umut Mah., Üçgöze Köyü, Ülkerli Köyü, Yalangoz Köyü, Yamaçoba Köyü, Yaprak Mah., Yayıktaş Köyü, Yeni Mah., Yenişarkaya Köyü, Yeşilce Köyü, Yeşilova Mah., Yığınlı Köyü, Yukarıarıl Mah., Yukarıbeylerbeyi Mah., Yunusemre Mah., Zeytinli Mah., Zülfikar Mah.,

Yavuzeli Posta Kodu

Yavuzeli Posta Kodu 27970, Posta kodu ilçe ve mahallelere göre değişiklik gösterir. En doğru adres sonucuna ulaşmak için önce aşağıdaki listeden gönderinizi yapacağınız mahalle/köy’e ulaşın.

Yavuzeli Posta Kodu Sorgulama

Yavuzeli posta kodu sorgusu için belirtilen değer 27970. Posta kodu; bir adrese mektup, kargo, fatura vs. yollarken ihtiyacımız olan dijital sayıdır. Türkiye için posta kodu 5 haneli tam sayıdan oluşmaktadır. Posta kodu belirtilen gönderimler hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşır. Posta trafiğinin düzene konulmasında çok işe yarayan Yavuzeli posta kodu araması ile kontrollü olarak kullanılmaktadır. Bir adrese mektup gönderirken gerekli olan basamaklar serisi olarak nitelendirilmektedir. Yoğun bir şekilde insan gücünün ve emeğinin kullanılmaması ve kolayca postaların doğru adresi bulabilmeleri için kullanılmaktadır. Posta gönderilerinin varış noktalarına gönderilebilmesi için tek tek ayrıştırılması gerekmektedir. Bu zaman ve insan gücü kaybının önüne geçmek için kod kullanımı çok önemlidir.

Yavuzeli ilçesine ait 44 adet mahalle/köy mevcuttur

Alfabetik sırasıyla; Akbayır Köyü, Aşağıhöcüklü Köyü, Aşağıkayabaşı Köyü, Aşağıkekliktepe Köyü, Bağtepe Köyü, Bakırca Köyü, Ballık Köyü, Beğendik Köyü, Bülbül Köyü, Büyükkarakuyu Köyü, Cingife Mah., Cumhuriyet Mah., Çiltoprak Köyü, Çimenli Köyü, Değirmitaş Köyü, Düzce Köyü, Fevziçakmak Mah., Göçmez Köyü, Gülpınar Köyü, Hacımallı Köyü, Havuzköy Köyü, Hürriyet Mah., Ilıcak Köyü, Karabey Köyü, Karahüseyinli Köyü, Kasaba Köyü, Keşreobası Köyü, Kuzuyatağı Köyü, Küçükkarakuyu Köyü, Nohutalanı Köyü, Örenli Köyü, Saraymağara Köyü, Sarıbuğday Köyü, Sarılar Köyü, Sultanselim Mah., Süleymanobası Köyü, Şenlikçe Köyü, Tokaçlı Köyü, Üçgöl Köyü, Yarımca Köyü, Yeniyurt Köyü, Yöreli Köyü, Yukarıkekliktepe Köyü, Yukarıyeniköy Köyü,

Gaziantep Posta Kodu içeriği, 25 Aralık 2018 tarihinde Gaziantep.com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

Osman T.

her karış toprağı buram buram tarih kokuyor ;):)

Sevda C.

ödevim için istediğim bir yazıydı

Tuğba P.

Yazınız Başarılı Olmuş Teşekkür ederiz

Nurmuhammet A.

yazıyı inceledim hatasız bir yazı olmuş teşekkür ederiz

Hale E.

Gaziantep toplum hafızası açısından oldukça faydalı ve teknolojik altyapısı olarak çok iyi durumda. Oldukça başarılı.

Deniz İ.

Gaziantep.com'da bulunan gezi rehberi yazısına uyarak gaziantep'in her yerini gezdim teşekkür ederim

Kıvanç H.

Nihayet görebildik..kesinlikle gezilmeli görülmeli Ücretsiz giriş perfect yine

Emre F.

zamanımız değerli

Fevzi F.

Teşekkür ederim elinize sağlık

Gamze C.

facebook sayfanız hakkında bir kaç soru sormak istiyorum

481DEĞERLENDİRME 4.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha