Psikoloji Nedir ? Depresyon Nedir ?
Psikoloji Nedir ? Depresyon Nedir ?
14 Ağustos 2018
Kafaya alınan darbe intihara eğilimi artırıyor.
Kafaya alınan darbe intihara eğilimi artırıyor.
15 Ağustos 2018
Kapadokya’yı bilgisayar başında gez

Yandex panorama ile istediğin yerleri sokak sokak sanal tur ile gezebilirsin. Tıkla Gez

Kapadokya’yı bilgisayar başında gezNasıl gidilir?

Araba ile: Tuz Gölü’nü görebilmek adına bu istikamette gidiniz. Tuz Gölü’nü görüp Aksaray’a, Ihlara Vadisi’ne uğrayınız. Yaklaşık 10 saatlik bir yol olan Kapadokya için karayolunun nimetlerinden yararlanınız.

Uçak ile: Nevşehir ya da Kayseri uçuşlarıyla Kapadokya’ya ulaşmak mümkün. Zaman avantajı için Nevşehir hava alanı tercihiniz olsun. Kayser biraz uzak kalıyor.

Tur ile: Bir çok tur şirketinin hafta sonu uygun fiyatlara Kapadokya’ya turları oluyor. En çabuk dolan turların başında geliyor Kapadokya. Bu yüzden karar verildiği an alınsa iyi olur.

Yerleşim yeri olarak aşık olunası, sabahından daha evla olan akşamı ile görülmesi gereken Göreme. Adı gibi bir açık hava müzesidir ve  kiliseleri, manastırları, alışılmışın dışındaki fresk ve süslemeleri ile Kapadokya gezisinin en önemli yerlerinden biridir. Aziz Babil Kilisesi, Aziz Barbara Kilisesi, Karanlık Kilise, Elmalı Kilise, Çarıklı Kilise, Yılanlı Kilise, Tokalı Kilise ile Kızlar ve Erkekler Manastırı Göreme Açık Hava Müzesi’nin mükemmelerini göreceksiniz

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir