AMERİKAN İNGİLİZCESİ DİL EĞİTİMİ GÖRÜNTÜLÜ ONLINE EĞİTİM 80 TL"


80,00 ₺ İlan No : 108881745 İlan Tarihi : 10 Haziran 2019 Kategori : Özel Ders Verenler  Ders Alanı : Yabancı Dil  Ders Yeri : Öğrencinin veya Öğretmenin Evi Cinsiyet : Bayan Takas : Evet Durumu : İkinci El


İŞ YERLERİNE ÖZEL İŞ İNGİLİZCESİ EĞİTİMİ VERİLMEKTEDİR.

GÖRÜNTÜLÜ ONLINE EĞİTİM (İNDİRİMLİ SAAT ÜCRETİ) : 80 TL


Instagram Kullanıcı Adı : vildan.ergin.1 (Eğitim görsellerine ulaşabilirsiniz.)

İŞ İNGİLİZCESİ, KONUŞMA, ULUSLARARASI YAZIŞMALAR, TOEFL, IELTS eğitimine ihtiyaç duyanlara!!! Ayrıca ilköğretim, lise, üniversite İngilizcesi için özel eğitim;

Amerika'da eğitimini tamamlamış öğretmenden her yaştan ve her seviyede kişinin ingilizce seviyesine uygun eğitim verilir. Derslerimiz INGILIZCE dilinde işlenmekte, öğrencinin seviyesine uygun zorunlu kalındığı koşulda türkçe ile desteklenmektedir.

İngilizceyi 2.dil olarak öğrenenlere daha hızlı, kolay, modern method ve taktiklerle her seviyede Akademik Grammer, Konuşma, Telafüz, İş İngilizcesi, Toefl... eğitimi alarak, kariyer hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Derslerimizde tek bir alanda ilerlemek yerine, Reading, Writing, Speaking, Listening den oluşan 4 alan ve dilin altyapısını oluşturan Akademik Grammer aynı paralellik de işlenmektedir. Sağlam bir altyapı ile oluşturulan yabancı dilimizi aktif bir şekilde konuşma diline aktarabilmek adına Hafıza Teknikleri ile Kelime Öğrenme Yöntemi uygulanarak zenginleştirmekteyiz.

Ayrıca zaman zaman aynı seviye öğrencileri ile oluşturduğum grup çalışması ile yapacağımız ilave dersler (katılım ücretsiz), öğrenme hızınızı arttırarak hedefimize daha kısa süre ulaşmamızı sağlıyacaktır.

Kişisel Bilgiler
Derslerimiz Oxford, Kaplan, Richmond, Longman, Cambridge University, Betty Schrampfer Azar, Official Guide To The Toefl Mc Graw Hill, Macmillan Book...gibi yurtdışından getirdiğim profesyonel eğitim kitapları ile desteklenmektedir. Tek bir kitaba bağlı kalmaksızın, öğrencinin seviyesine uygun birden fazla kitap ve eğitim materyeli kullandığım için sizin herhangi bir kitap alma ihtiyacınız yoktur.

Derslerimizde yalnızca yabancı dilimizi ögrenmek degil aynı zamanda sahip olduğumuz bilgiyi nasıl yönetip, yıllar sonrasında da aktif olarak nasıl kullanabileceğimizi öğreniyoruz.

Sizin için belirlemiş olacağımız en uygun gün ve saatlerde işlenicek derslerimizde, seviyenize uygun hazırlayacağımız program ile aslında bu dilin bir ders değil, günlük yaşantımızda ve iş dünyamızda iletişim kurabilme, kendimizi ifade edebilme ve karşımızdakini anlıyabilmek için kullandığımız bir iletişim aracı olduğunun farkına vararak, bu dili ders olarak görmekten vazgeçip, hayatımızın bir parçası olarak benimsiyor olacağız.

Derslerimiz eğitim için düzenlenmiş, konak hastanesi yakınında ki ofisimde verilmektedir.

Okuma, Dinleme, Konuşma, Yazma, Akademik Grammer ve Hafıza Teknikleri ile Kelime Ögrenme sisteminden oluşan 6 yöntemin aynı paralellikte işlendiği derslerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek için lütfen telefon ile irtibat kurunuz.Aynı zamanda italat ihracat ve dış ticaret uzmanı olduğumu belirttir, ihtiyaç duyulduğunda şirketlere ingilizce alanında danışmanlık hizmetinde bulunduğumu da belirtmek isterim. Tercümanlık ve danışmanlık alanında hizmet ücreti ayrıca görüşülecektir.

Sunduğu Hizmetler
Özel Ders, Ödev/Tez Yardımı, Proje Yardımı, Çeviri, Eğitim Koçluğu


Dil

Almanca
Arapça
Boşnakça
Farsça
Flamanca
Fransızca
Japonca
Latince
Portekizce
Rusça
Yabancılara Türkçe
Çince
İngilizce
İspanyolca
İsveççe
İtalyanca

AMERİKAN İNGİLİZCESİ DİL EĞİTİMİ GÖRÜNTÜLÜ ONLINE EĞİTİM 80 TL" içeriği, 10 Haziran 2019 tarihinde, Özel Ders Verenler Yabancı Dil Gaziantep Şehitkamil Gaziler Mah etiketleri ile Gaziantep.com sitesinin İlanlar bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha