27 HAFTALIK ATAKS LOHMAN LİGORİN YUMURTADA ADRESE TESLİM

GAZİANTEP / OĞUZELİ / BELÖREN MAH. Değiştir

28,00 ₺ İlan No : 969872945 İlan Tarihi : 06 Haziran 2019 Kategori : Kümes Hayvanları  Türü : Tavuk  Yaşı : 3 - 6 Aylık Toplu Satış : Evet Takas : Evet Durumu : İkinci El

Sevkiyatlarımız hız kesmeden devam etmektedir... En az alım 100 adettir.. YARKALARIMIZ ALINDIKTAN SONRA..
(1) İlk %10 verim alıncaya kadar piliç geliştirme yemi
(2) %10 verime geçtikten sonra yumurta başlangıç yemi kullanılır (3) %80 verim alıncaya kadar kapalı tutulması önerilir..
TAVUKLAR KÜMESE GELDİKTEN SONRA
(1) kümese alışıncaya kadar 24 saat ışık yakılır.. 1 hafta geçtikten sonra sadece geceleri ışık yakılır.. (2) Ortalama 7 tavuğa 1 folluk düşer.
(3), Kapalı alanda 1 m2 yerde hayvan sayısı 6 adeti geçmemelidir.. Yani 50m2 kümes için 50x6 =300 tavukluk
(4) 25 tavuğa 1 suluk düşer (15kg) yada 25 tavuğa 1mt lipel düşer.. (5) 25 tavuğa 1 yemlik düşecek şekilde (15kg) yemlik konulur... (6) Her 45 günde bir sularına NEWCASTLE VEBA AŞISI uygulanır... KÜMES KURULUMLARI
(1) Kümeslerimiz kaynak olmadan otomatik makinalarda bükülen takviyeli sistemdir.. (2) İskeletler otomatik makinalarda yapışdığından gönyeleri tamdır.. (3) Taşıyıcı iskelet 48*1.5mm galvenizli profil borudan üretilmiştir. (4) Ara bağlantı borusu 32*1.5 mm galvenizli borudur..
(5) Astar brandası su geçirmez antibakteriyel yapıya sahiptir.. (6) izalosyonlarımız çadırlara fazla fazla konulur..
(7) Brandalarımız uv katkılı su geçirmez olduğu için alev yürümez özelleği sahiptir..

NOT: İLANLARIMIZ SEVKİYAT YAPABİLECEĞİMİZ TÜM İL İLÇE VE KÖYLERE İLAN VERİLMEKTEDİR..

DETAYLI BİLGİ İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ...Son günlerde en popüler ırklar arasında yer almaktadır. Piyasaya yeni sunulmuş olmasına rağmen yumurta tavukçuluğunda tercih edilmesinin en önemli sebeplerini kısaca özetliyecek olursak salınarak bakıldığı takdirde yıllık yumurta üretimi ortalama 300 adet olup salma tavukçuluk için ideal ırklar arsındadır. Günlük yem tüketimi ortalama 90 grm dır. Ülkemizin tüm iklim koşullarına kısa sürede adepte olmasının yanı sıra tüm iklim şartlarına ve hastalıklara karşı dayanıklı olmasıda ayrıca salma tavukçulukta da tercih sebebini artırmaktadır

tinted white en önemli özelliği nedir diye soracak olursak yumurtasının L [büyük] boy olması, yumurta görünümünün köy tavuğu renginde olması hem lezzet hem vitamin olarak da salınarak bakıldığında köy yumurtası ile aynı değeri taşımaktadır olarak tavuk sağlığına önem vermenin yanı sıra çadır kümes kurdurduğumuz tüm bölge ve iklim koşullarına uygun olması ve en önemlisi kümesin terleme yapmamasına dikkat etmekteyiz. Çünkü tavukların hastalanmasında en önemli sebeplerin başında nem gelmektedir.
Ameraucana
Amrock
Araucana
Ataks
Australorp
Ayam Cemani
Barnevelder
Brahma
Bresse Gauloise
Denizli
Fizan
Habeş
Koşin
Lakenvelder
Ligorin
Lohmann Brown
Marans
Nick Brown
Orpington
Plymouth Rock
Rhode Island
Salmon Faverolle
Sasso
Sultan
Sussex
Wyandotte
Zibrit
İspenç
Civciv
Yarka
Süs Tavuğu
Yumurta Tavuğu

27 HAFTALIK ATAKS LOHMAN LİGORİN YUMURTADA ADRESE TESLİM içeriği, 06 Haziran 2019 tarihinde, Hayvanlar Alemi Kümes Hayvanları Tavuk Gaziantep Oğuzeli Belören Mah etiketleri ile Adana.com sitesinin İlanlar bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha