Burcunuza Göre 2018’in Son Aylarında Aşk Hayatınızda Neler Olacak

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinin Finali Ne Zaman?
Ufak Tefek Cinayetler Dizisinin Finali Ne Zaman?
3 Aralık 2018
Karın germe ameliyatı ile düz bir karna kavuşabilirsiniz
Karın germe ameliyatı ile düz bir karna kavuşabilirsiniz
3 Aralık 2018

Zaman kimileri için hızlı geçerken kimileri için geçmek bilmiyor. 2018’de herkese farklı duyguları hatırlatan bir sene oldu. Henüz sonuna gelmemiş olsak da 2019’a girecek olmanın ve yeni bir başlangıcın heyecanı kapladı içimizi. Peki yılın nihayet 2 ayında bizleri neler bekliyor? Dolunaylar, Merkür ve Uranüs gerilemeleri derken oldukça hareketli bir yılı geride bırakıyoruz. İşte 2018’in nihayet aylarında burçların aşk hayatlarında yaşanacak gelişmeler…

1. Koç

2018’in nihayet aylarında yaşanacaklar Koç burçlarını oldukça huzursuz hissettirebilir. Hayatlarında beklenmedik pek çok gelişme yaşıyorlar. Ayrıca hayatlarına yeni bir aşkın kıvılcımlarını yakan birinin girdiğini hissedip ve bu his altında ezilmiş hissedebilirler. Ancak eğer ufukta hiçbir şey görünmüyorsa bile yeni gelişmeler için heyecanlarını korumalarını ve yelkenlerini derhal indirmemelerini tavsiye ediyoruz.

 

2. Boğa

Yılın nihayet ayları pek çok insanla etkileşim halinde olacak Boğa burçları, oldukça sosyal bir dönemdeler. Ayrıca kendilerini aşması basit olmayan ve bitmek bilmeyen bir çekişmenin ortasında bulabilirler. Bunlara aşmaya çalışırken ise yanlarında hep en yakınlarını arayacaklar. Ancak aşk hayatlarında kelimelerden çok eylemlere odaklanmaları gerektiğini hatırlatalım. Geçmiş hesaplara odaklanıp anı kaçıran Boğa burçları için gerçekleri görme vakti…

3. İkizler

2018’in nihayet ayları İkizler burcuna, etrafındaki insanların gözlerinin kendisinden diğer bir şey görmediğini gösterecek. Uzun zamandır “Acaba” dedikleri kişiler aşklarını itiraf etmek için saklandıkları yerlerden çıkacaklar. Kalpleri ise çoktan bu durumun farkında olup olmadığını biliyor olacak. Doğru yolu kalplerinin sesi söyleyecek…

4. Yengeç

Yengeç burçları için 2018’in nihayet aylarının oldukça baş karıştırıcı geçeceğini söylesek yanlış olmaz. Kendilerini bulmaya çalışırken çok önemsediklerini birini ayrım etmeden kaybedebilirler. Bazen bazı kişilere onun doğru insan olmadığını öğrenmek için aşık oluruz, tam tersi olmasını çılgınca istesek de… Bu onun doğru kişi olmadığını ayrım etmenin çok güç ve acı bir yolu.

 

5. Aslan

İlişkisi olmayan Aslan burçları, 2018’in sonlarında nihayet kayda değer, hayatlarına alabilecekleri biriyle karşılaşacaklar. Ancak biraz durulmak ve ne hissettiklerini görmek isteyecekler. Geçmişte yaşadıkları ilişkilere şans vermek istemeyen Aslan burçları bu yeni kişi için bir adım atıp atmamaları gerektiğine dair derinlemesine düşünecekler.

6. Başak

Başak burçları 2018’in nihayet aylarından konfor alanlarından çıkmaya hazır olmalılar. Daha düşünmeden davranacaklar ve normalde takmayacakları şeyler bile sinirlerini bozacak. Bir şeyler sırf eğlenceli diye kendilerini kaptırmak zorunda olmadıklarını anlayacaklar, zaten bu yüzden hayatları boyunca bu kadar temkinli oldular. Her ne olursa olsun mantıklarına bir süreliğine dönem dışı bırakıp kendilerini aşka kaptırmaları mümkün.

7. Terazi

Terazi burçları, 2018’in sonlarına doğru bir kereliğine de olsa sonunda mutluluğu yakalayacaklar. Yılın nihayet zamanlarında yalnızca kendilerine odaklanıp, biriyle birlikte olmaktan korkmayacaklar. Ancak bu birliktelik öncesi ak bir sayfa açmak için kendi sorunlarını da kökünden halletmek için çabalayacaklar. Hayatlarında olan ya da hayatlarına giren insanın hür ruhlu ve yarını düşünmeden aşkını yaşayan biri olmasını isteyebilirler.

8. Akrep

2018’in nihayet ayları Akrep burçları için biraz zorlu geçecek. Kalpleri adeta canlarına okuyacak, farklı şeyler hissedecek ve Akrep burçları nasıl bir tepki vereceklerini bilemeyecekler. Eğer ilişkisi olan bir Akrep burcuysa, bu durum münasebet için içinden çıkılamaz bir duruma dönüşecek. Ancak bunu aşarlarsa birbirlerine çok daha sıkı bir şekilde bağlanacaklar.

 

9. Yay

2018’in nihayet aylarında Yay burçları gerçekten etkilendikleri kişi için harekete geçecekler. O kişi hali hazırda birlikte oldukları kişi olsa da olmasa da o kişiyle müspet gelişmeler yaşamak için bir adım atacaklar ve çaba sarf edecekler. Tek yapmaları gereken en etkii ve vurucu hamlelerini yapıp o kişiyi etkileyebilmek.

10. Oğlak

Yılın nihayet ayları Oğlak burçlarını uzun zamandır görmedikleri biriyle surat yüze getiriyor. Bu sayede devamlı düşündükleri bu kişiyle gereken kapanışı yapıp yeni bir sayfa açabilecekler. Bu yüzleşme her ne kadar güç olsa da kaçınılmaz olacak Oğlak burçları için.

11. Kova

2018’in nihayet ayları Kova burçlarına, yaşamın düşündüklerinden çok daha karmaşık olduğunu öğretecek. Kova burçları ne vakit bir şeyleri çözdüklerini düşünseler her şeyin tekrar darmadağın olduğuna şahit oluyorlar. Belki de bu durumu çözmek için birilerinden yardım istemek ve konuşmak çok daha faydalı olur. Ayrıca ilişkiler konusunda fikirlerinin tamamen değiştiği ve yılın başından çok farklı olduğu bir dönemden geçecekler.

12. Balık

2018’in nihayet ayları önceden Balık burçları için sıradan olan birinin iyi yanlarını görmelerini sağlayacak ve Balık burçları o kişiyi çok daha farklı bir gözle bakmaya başlayacak. Bu kişi onlar için çok beklenmedik olacak. Bu kişi balık burçlarının ayaklarını yerden kesecek desek yanlış olmaz. Bu nedenle kesinlikle karşılarına çıkan fırsatları görmeli ve çok iyi değerlendirmeliler.

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir